Ostatní

Komix

7. dubna 2016 v 12:48 | Amelia
Aaa, tak konečně mám hotový první díl komixu! :D Ani nevíte, jakou z toho mám radost, protože jsem šílenej, ale fakt šílenej detailista. :D S touhle vlastností je dost těžký něco vytvářet. Do nekonečna jsem tam něco opravovala, aby to bylo podle mých představ a myslela jsem, že už se z toho zblázním. Každý postavě jsem vymýšlela svůj vlastní příběh, aby měla svou vlastní osobnost a občas to bylo fakt těžký.
Jinak vím, že jsem sem dávala fotky, kde už bylo pár postav, ale vzhledem k mé jmenované vlastnosti se mi přestaly po čase líbit, tak jsem udělala novou rodinu... :D (achjo, jsem fakt děsná).
Nevím, kdy sem ten komix dám, protože chci udělat minimálně 2 díly dopředu, ať mám rezervu. Ale taky je dost velká pravděpodobnost, že to nevydržím a hodím ho sem třeba už zítra. :D
Jo a bude se jmenovat All in White. Nehledejte v tom hlubší význam, prostě jsem to pojmenovala podle svojí oblíbený písničky. Mužete si ji poslechnout tady (já miluju ten videoklip, ale na něj musíte být přihlášení, takže jestli nejste, můžete si ji poslechnout tady)
Ach jo, to jsem se zas rozepsala... :D
Zatím se mějte, Amelia. ♥

Blogy o The Sims vymřely?

22. ledna 2016 v 17:28 | Amelia
Brouzdala jsem po netu a hledala nějaké aktivní blogy o The Sims. Marně. Je jich už opravdu hodně málo a myslím, že je to škoda. Otázkou je, jestli tyto blogy prakticky neexistují, protože na ně už nikdo nechodí, nebo to adminy zkrátka přestalo bavit.
Proto se sama sebe ptám, jestli má vůbec cenu tenhle blog zakládat. Uvidím časem, jestli tenhle blog bude někoho zajímat, určitě v tom budu pokračovat, jestli ne, asi nejspíš taky, protože děsně ráda fotím a upravuju fotky ze hry. :D O komixech ani nemluvím, vymýšlení příběhů zbožňuju.
To jenom takhle na úvod, kdyby sem náhodou někdo vkročil v začátcích tohoto blogu a dočetl to až sem.. :)
Zatím se mějte a do komentářů mi klidně napište, jestli by vás blog o The Sims ještě zajímal nebo už ne.

 
 

Reklama